Tisztelt Szülők!

A koronavírus-járványra tekintettel a Kormány 1102/2020.(III.14.) számú Korm. határozatával döntött a tantermen kívüli digitális munkarend bevezetéséről. A Korm. határozat 1. d) pontja értelmében 2020. március 16. napjától a szülők igényei alapján indokolt esetben elsősorban akiknek a munkája nélkülözhetetlen a járvánnyal kapcsolatos feladatok, valamint egyéb közfeladatok és a közellátás biztosításához a nemzeti köznevelésről szóló törvény hatálya alá tartozó iskolák esetében a tankerületileg illetékes tankerületi központ, szakképző intézmény esetében a tankerületileg illetékes szakképzési centrum munkanapokon megszervezi a gyerekek, tanulók napközbeni kiscsoportos felügyeletét.

A munkaerőpiac működése érdekében elvárás, hogy minden településen ahol mutatkozik szülői igény, folyamatosan biztosítva legyen a napközbeni gyermekfelügyelet. Ennek érdekében tájékoztatom, hogy amennyiben igényli gyermeke napközbeni kiscsoportos felügyeletét és megfelel a fentiekben meghatározottaknak jelezze előző nap 12.00 óráig az iskola 06/42 722-674 telefonszámán, vagy a tiszadobisk2018@gmail.com címen.

Tisztelettel: Oláh Károly mb. intézményvezető