Tájékoztatás végzős búcsúztatásról

Kedves Nyolcadikos Tanulóink, Kedves Szülők!

Iskolánk minden dolgozója nagyon sajnálatosnak találja, hogy a koronavírus okozta rendkívüli helyzet miatt a nyolcadikos tanulóinktól nem tudunk a hagyományos ballagási rendezvény keretében elbúcsúzni. Mint köztudott a veszély elkerülése érdekében különböző egészségügyi rendelkezések betartására vagyunk kötelezettek. Ezek maximális figyelembevételével igazgatóságunk a két osztályfőnök és a két nyolcadikos szülői munkaközösség vezetővel – a mai nap folyamán – egyeztetést folytatott, és a következőket döntötte.

Szeretnénk, ha a most végzős tanulóinknak is ünnepélyesebbé tudnánk tenni az iskolánktól való elválást ezért- az önkormányzattal karöltve -2020. június 19.-én (pénteken) 09.00 órától a 8/a osztály tanulóinak, 09.30 órától a 8/b osztály tanulóinak ünnepélyes bizonyítványosztást és búcsúztatást tartunk iskolánk udvarán. Az ünnepség megtartására csak nagyon szűk létszámkeretek betartásával van lehetőség, ezért csak a tanulók megjelenésére van lehetőség. Tudom nagyon nehéz ezt a szülőknek, hozzátartozóknak így elfogadni, de kérem a megértésüket, hisz a családtagjaink, szeretteink, hozzátartozóink egészségénél semmi nem lehet fontosabb. Bár az ünnepség megtartását szűk időkeretre terveztük kérek minden végzős tanulónkat, hogy az alkalomhoz illő ünnepi ruhában jelenjen meg. Rossz idő esetén-mivel az iskola épületében nem tarthatjuk a búcsúztatást- a Réti Mátyás Faluházban történik tanulóink útra bocsájtása.

Köszönöm a megértésüket!

Üdvözlettel: Oláh Károly mb. intézményvezető

Megszakítás