Szülői tájékoztatás az Etika/Hit- és erkölcstan 2021/2022-es tanévre vonatkozóan

Kedves leendő elsős Anyukák és Apukák!!

1. A Tiszadobi Református Egyházközség évről évre szervezi a református hit – és erkölcstanoktatást a Tiszadobi Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskolában. Szükséges, hogy gyermekeink lelki egészségének megóvása érdekében beírassuk őket hit – és erkölcstanoktatásra. Szeretettel várjuk a gyermekeket az órákra, beiratkozásnál válasszák a református hit – és erkölcstan oktatást.

Tisztelettel: Fazekas Alpár, lelkipásztor

1. A Tiszadobi Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskolában a korábbi évekhez hasonlóan katolikus hit – és erkölcstant is lehet választani, amit Földes Gábor plébános fog tartani.
  1. Az etika oktatást a A Tiszadobi Széchenyi István Általános és Alapfokú Művészeti Iskolában dolgozó pedagógusok tartják.

Beiratkozáskor a szülőnek nyilatkozatot kell kitölteni, hogy az adott tanévben melyik lehetőséget választják.

Ha a szülő nem tesz nyilatkozatot, az iskola a tanuló számára etika oktatást szervez.