Eseménynaptár

2019. ÁPRILIS

• Nyílt tanítási órák az alsó tagozatban óvodások részvételével
Felelős: Királyné Réthi Julianna mk. vez., alsós munkaközösség

• Katasztrófa védelmi ifjúsági verseny, április első hete
Felelős: Alexa Lajos, Porkoláb Antal László

• Nyílt tanítási órák a leendő elsős szülők számára 2019. április 10. szerda
Felelős: Vitányi György igazgató, Oláh Károly igazgatóhelyettes, Polonkai Ibolya igazgatóhelyettes

• Első osztályosok beiratkozása 2019. április 11. csütörtök és április 12. péntek
Felelős: Oroveczné Ujszászi Irén, Királyné Réthi Julianna munkaközösség-vezető, Oláh Károly igazgatóhelyettes

• Digitális témahét 2019. április 8-12.
Felelős: Alexa Lajos, Székelyné Batári Hajnalka, Tóth Erzsébet

• A magyar költészet napja 2019. április 11. csütörtök- Szavalóverseny — alsó tagozat, felső tagozat
Felelős: Királyné Réthi Julianna, Szőke Katalin, Fábriné Somlyai Beáta, Tóthné Lakatos Ildikó

• Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap: 2018. április 17. szerda
• Tavaszi szünet utáni első tanítási nap: 2019. április 24. szerda

• 4. szülői értekezlet – 6. és 8. évfolyamon a kompetencia-méréshez tartozó Tanulói Kérdőívek kitöltésének fontossága
Felelős: osztályfőnökök minden évfolyamon

• IV. Ifjúsági hangverseny filharmóniai bérlet keretében
Felelős: Pethéné Puskás Erika

• Krutilla József Országos Akvarellfestő Verseny
Felelős: Dohos Andrea

• Pulyabál Nyíregyházán (néptánc tanszak)
Felelős: Szabó Péterné,

• A holokauszt magyarországi áldozatainak emléknapja ápr. 16.
Felelős: osztályfőnökök

• Labdarúgó diákolimpia II., III., IV. korcsoport fiú
IV. ,V., lány / felmenő rendszerű versenyek/
Felelős: Fábri Zoltán, Kovács János

• Művészeti vetélkedő
Felelős: Pethéné Puskás Erika művészeti-munkaközösség

• Neked írták, rólad szól, a te könyved- olvasási verseny 3. forduló
Felelős: Szőke Katalin

• Részvétel a bázisiskolai, tankerületi versenyeken a versenykiírásoknak megfelelően
Felelős: Balogh Marianna, Királyné Réthi Julianna munkaközösség-vezetők,

• Rigó énekeljen: döntő felső tagozat – 2019. április
Felelős: Porkolábné Gadnai Katalin

• Komplex anyanyelvi vetélkedő Tiszanagyfaluban
Felelős: Ledniczky Mónika

• Diákolimpia: atlétikai több próba, kistérségi verseny felmenő rendszerben
Felelős: Fábri Zoltán, Kovács János

• Április 30-ig Belső önértékelés összegző értékelésének elvégzése
Felelős: BECS tagjai, Polonkai Ibolya igazgató helyettes

• Április 30. kedd Vöröskereszt Megyei verseny
– tanítás nélküli munkanap – tanítási szünet

A teljes dokumentumot itt megtekintheti!

Skip to content