Covid-19 információk

 

A Tiszadobi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Intézkedési terve

 

Az emberi erőforrások minisztere 29/2021. (XI. 19.) EMMI határozata a járványügyi időszak köznevelési védelmi intézkedéseiről

 

 

igazolt fertőzött tanulók száma: 0 

igazolt fertőzött iskolai dolgozók száma: 0 fő

 

 

Tisztelt Szülők!
Az intézményünket kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató gyermek látogathatja. Tájékoztatom Önöket arról, hogy amennyiben a  gyermeküknél tüneteket észlelnek a Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) aktuális eljárásrendje alapján gondoskodjanak az orvosi vizsgálatról. A szülő köteles az iskolát értesíteni, ha gyermeküknél koronavírus-gyanú vagy igazolt fertőzés van. Az a tanuló aki betegség miatt otthon marad, csak a háziorvos, kezelőorvos igazolásával, vagy kórházi zárójelentéssel jöhet újra az iskolánkba. Hatósági házi karantén esetén a járványügyi hatóság által kiadott, a járványügyi megfigyelést feloldó határozatot szükséges bemutatni.
Megszakítás