A ballagási rendezvény helyszínére történő áthaladás és részvétel rendje:

       Tisztelettel kérjük a ballagási ünnepségen résztvevőket, hogy csak láztalanul, és egészségesen vegyenek részt az ünnepségen! A ballagó diákok és az iskola dolgozói a főbejáraton a testhőmérséklet mérési ponton át jöhetnek be az intézményünkbe.
       A szülők, vendégek az iskola bal oldalán lévő nagykapun keresztül érkezhetnek meg. A nagykapunál ideiglenesen érintés nélküli testhőmérséklet mérési pontot alakítunk ki. Minden ballagó diákhoz  a korábban jelzett maximum 4 fő meghívott személy helyett korlátlan számban MINDENKI részt vehet.
      A ballagás napjára az előrejelzések szerint kánikula várható. Kérem, hogy ezt mindenki vegye figyelembe!
      A meghívottak a járványügyi szabályok betartása mellett az intézmény területén kötelesek szájat és orrot eltakaró maszkot viselni. A maszkhasználatról kivételt képeznek a 6 év alatti gyerekek, valamint a ballagó diákok és a fellépők.
Tiszadob, 2021. június 10.
                                                                                     Bárány Attila intézményvezető
Megszakítás